KAŽDODENNÍ OCHRANA PŘED UV ZÁŘENÍM

Hlavní stranaZdravý životní stylSpolupráceFórumKontakty

Hlavní stranaDieta a hubnutíVitamínové doplňkyPéče o těloProgram pro dětiSport a relaxaceOstatní

KAŽDODENNÍ OCHRANA PŘED UV ZÁŘENÍM

Sluneční světlo sice pozitivně působí na tělesnou pohodu, ale UVA a UVB záření může pokožku dlouhodobě poškodit. Nenechte se zaskočit slunečními paprsky a vybírejte takové denní krémy, které už UV ochranu obsahují.

UV ochrana je podstatný faktor pro ochranu před předčasným stárnutím. Záření UVA proniká hluboko do pokožky a trvale poškozuje kožní tkáň. Záření UVB zasahuje pouze vnější vrstvu pokožky. Při intenzivním působení může vyvolat spálení od slunce a tím těžké poškození vnějších kožních buněk. Aby se Vám nestalo, že vyrazíte bez namazání a váš obličej utrpí nenapravitelné škody, vybírejte si takové denní krémy, které již ochranu proti UVA a UVB zářením mají. Aby se zabránilo tomuto poškození a tím zbytečným procesům stárnutí pokožky, obsahují skoro všechny výrobky privátní řady společnosti ROSSMANN Rival de Loop efektivní substance, které filtrují UV záření a po nanesení vytvářejí neviditelnou ochrannou vrstvu.

Hydratační denní krém z řady Hydro

Hydratační denní krém by speciálně vyvinut pro potřeby citlivé a dehydratované pleti. Extrakt kaktusových fíků a vitamín E uchovává vlhkost a je vhodný pro dehydrovanou pleť. Krém bohatý na aminokyseliny, minerálie, stopové prvky a vitamíny pleť zklidňuje a chrání ji před škodlivými vlivy prostředí. Hydrokomplex s 24 hodinovým účinkem pomáhá pleti získat perfektní vyváženost díky svým přirozeným hydratačním faktorům. Speciální systém ochrany před UVA/UVB zářením a vitamín E chrání pleť před škodlivými UV zářením a tím předčasným stárnutím. Pleť je zklidněná a intenzivně hydratovaná. Při pravidelném používání se dlouhodobě zmírňuje pocit vysušení pleti.

Denní krém proti stárnutí z řady Age Performance

Denní krém s lipidovým komplexem bojuje proti stárnutí pleti. Nové složení optimálně chrání před stárnutím pleti způsobeným vystavením světlu a před odbouráváním kolagenových vláken. Účinná látka phyto-age z ploštičníku hroznovitého imituje funkci hormonů a podněcuje tak produkci kolagenu v podpůrné tkáni a tkáně posiluje. Pleť bude vypnutá a pevnější. Cenný arganový olej podporuje kožní bariéru a citlivá suchá pleť je hebká a pružná. Hydratační faktory zmírňují vysoušení pleti. Díky účinkům lapačů radikálů zlepšuje vitamín E ochranu pleti před stárnutím způsobeným vystavení světlu. S UV-ochranou. Hlavní účinná látka phyto-age zvyšuje syntézu substancí (prokolagen I, kyselina hyaluronová a laminin) z extracelulárního matrixu pod zatížením UV zářením až o 60%* a pomáhá tak obzvlášť v období menopauzy a po menopauze uchovávat pružnost, integritu a vlhkost pokožky. Efektivně bojuje proti typickým znakům stárnutí pleti.

Denní krém pro suchou pleť z řady Regererace

Denní krém s pro-vitamínem B5, extraktem z řas, jojobovým olejem, bambuckým máslem, představuje vydatnou denní péči, která byla vyvinuta speciálně pro potřeby velmi suché pleti. Extrakt z řas a kvalitní rostlinné lipidy jako bambucké máslo a jojobový olej chrání před ztrátou vlhkosti. Díky mimořádnému složení s minerálními látkami, stopovými prvky a pro-vitamínem B5 jsou podporovány kožní funkce. Tento krém Vaší pleti dodává svěžest, vitalitu a pocit pružnosti. S vitamínem E a reflektujícími pigmenty se předchází stárnutí pleti způsobené vystavení světlu. Ochrana před UVA & UVB zářením.

Regenerační složení se směsí minerálních látek – zinek, hořčík a měď, při pravidelném používání výrazně podporuje růst buněčné aktivity a syntézu ATP a syntézu proteinů.

Denní krém pro redukci vrásek z řady Revital

Denní krém Revital s koenzymem Q10, komplexem polylift® a kolagenem při pravidelném používání redukuje hloubku vrásek a již po prvním použití zvyšuje vypnutí pleti. Sezamový a mandlový olej ji jemně a šetrně ošetřují a chrání před vysoušením. Panthenol zmírňuje podráždění pleti, udržuje vlhkost a podporuje regenerační proces pleti. Komplex UV ochrany a vitamín E chrání před stárnutím pleti způsobeným vystavení světlu. Koenzym Q10 působí na pleti jako lapač radikálů a chrání před následky stárnutí pleti způsobeným vystavení světlu. Kolagen váže vodu a zvyšuje hydrataci pokožky.

Polylift®: Proteiny ze sladkých mandlí způsobují okamžitý efekt napnutí pokožky a působí proti vzniku vrásek. Vyhlazující složení s komplexem polylift® zvyšuje při denním používání vypnutí pleti a redukuje hloubku vrásek.

- po 2 hodinách: 76% žen udávalo okamžitý efekt proti vráskám

- po 2 dnech: 69% žen udávalo výrazné vyhlazení pleti a potvrdilo vypínací efekt

- po 14 dnech: 78% žen potvrzuje zpevňující účinky a vyhlazující efekt

Denní krém s pro-vitamínem B5 z řady Revolution

Denní krém s pro-vitamínem B5 a vitamínem E, který chrání před stárnutím pleti způsobeným vystavení světlu. Další účinnou látkou je argirelin®, který aktivně zabraňuje příčinám vzniku vrásek. Krém zjemňuje již vyskytující se vrásky a rysy obličeje pak vypadají mladší. Vaše pleť je okamžitě jemnější a pružná. Dermatologicky testovaný krém se snadno roztírá a rychle se vsakuje. Snášenlivost s pokožkou dermatologicky ověřena, pH neutrální

Ideálně se hodí i jako podklad pod make-up.

Vyhlazující složení s účinnou látkou argirelin® při každodenním používání výrazně podporuje zmenšení hloubky vrásek.

Výsledky: zmenšení hloubky vrásek

- po 1 hodině: zdokonalení vyhlazení pleti o 8%

- po 2 dnech: redukce hloubky vrásek o 8%

- po 14 dnech: redukce hloubky vrásek o 15%

EWITA - svět moderní žen

http://www.capro.cz/katalog/zajezd/4297.html

http://www.capro.cz/katalog/zajezd/4321.html

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *